widget.job-description.alt

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta Międzynarodowego

Warszawa
05 lipca 2024
Opis stanowiska

Współpraca polegać będzie na:

  • Szybkim i skutecznym reagowaniu na przychodzące zapytania klientów (prowadzenie korespondencji w języku angielskim i polskim)
  • Monitorowaniu losów przesyłek i podejmowaniu działań naprawczych
  • Współpracy z krajowymi i zagranicznymi oddziałami oraz partnerami GeoPost w sprawach związanych z doręczaniem przesyłek
  • Przyjmowaniu połączeń telefonicznych

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Zaangażowania oraz odpowiedzialnego podejścia do zadań
  • Umiejętności efektywnego rozwiązywania problemów
  • Dobrej organizacji pracy
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Znajomości języka polskiego
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2
  • Otwartości i zdolności komunikacyjnych

Oferujemy

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Platformę kafeteryjną
  • Atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych

Tracker image