widget.job-description.alt

Brygadzista DPD Ruda Śląska

Ruda Śląska
05 lipca 2024
Opis stanowiska

Twoje zadania:

  • zapewnienie sprawności, jakości i terminowości pracy w podległym procesie,
  • zarządzanie zespołem – w tym: wdrażanie nowych pracowników, prowadzenie odpraw i szkoleń dla pracowników, planowanie harmonogramów pracy, tworzenie planów urlopowych, bieżąca kontrola jakości pracy i weryfikacja standardów pracy,
  • realizowanie wyznaczonych celów biznesowych oraz wyznaczanie i egzekwowanie realizacji celów w podległym Zespole.
Wymagania

Dla nas ważne są:

  • znajomość procesów, procedur i standardów magazynowych,
  • umiejętność zarządzenia Zespołem,
  • duża samodzielność,
  • umiejętność podejmowania decyzji i organizacji pracy pod presją czasu,
  • zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • komunikatywność,
  • efektywna współpraca z innymi strefami pracy,
  • gotowość do pracy zmianowej
  • umiejętność obsługi komputera oraz znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel).
Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjny pakiet szkoleń,
  • pozytywną atmosferę pracy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych,
  • możliwość dofinansowania karty Multisport,
  • platformę kafeteryjną.

Tracker image