widget.job-description.alt

Kierownik Serwisu Kurierskiego

Gdańsk
06 czerwca 2024
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • zarządzanie podległą strukturą kurierską,
  • rekrutacja, szkolenie oraz proces wdrażania nowych Pracowników i Podwykonawców,
  • organizacja i optymalizacja tras kurierskich,
  • kontrola wizerunku taboru kurierskiego oraz standardów bezpieczeństwa,
  • egzekwowanie wysokich standardów obsługi Nadawców i Odbiorców przesyłek,
  • dbanie o realizację podstawowych priorytetów polityki DPD Polska, tj. skuteczności doręczeń I odbiorów, zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami.
Wymagania

Nasze wymagania:

  • umiejętność w kierowaniu zróżnicowanymi zespołami i motywowania do osiągania celów,
  • znajomość procesów operacyjnych (szczególnie w zakresie nadań i odbiorów),
  • bardzo dobre zdolności interpersonalne, organizacyjne i przywódcze,
  • umiejętność pracy i podejmowania decyzji pod presją czasu i zadań,
  • dyspozycyjność,
  • znajomość topografii Gdańska i okolic,
  • bardzo dobra znajomości pakietu MS Office,
  • minimum średnie wykształcenie (mile widziane wykształcenie wyższe).
Oferujemy

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pozytywną atmosferę pracy w zgranym zespole,
  • atrakcyjny pakiet szkoleń,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych,
  • platformę benefitową (w tym kartę Multisport),
  • realną możliwość rozwoju (ponad 70% pracowników awansowało wewnętrznie).
Tracker image