widget.job-description.alt

Specjalista ds. Obsługi Punktów Pickup

Warszawa
22 maja 2024
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • zapewnienie oczekiwanej jakości sieci punktów DPD Pickup poprzez kontrolowanie i raportowanie poprawności procesów operacyjnych,
  • obsługa zgłoszeń dotyczących utrzymania oraz serwisu automatów paczkowych,
  • wsparcie sieci punktów DPD Pickup poprzez obsługę połączeń telefonicznych oraz maili,
  • zapewnienie standardów operacyjnych sieci punktów DPD Pickup poprzez monitorowanie i wyjaśnianie historii paczek,
  • wsparcie merytoryczne sieci punktów DPD Pickup w zakresie wykorzystywanych narzędzi i aplikacji,
  • dbanie o wysoką jakość obsługi klientów w sieci punktów DPD Pickup,
  • zapewnienie oczekiwanych standardów operacyjnych sieci punktów DPD Pickup poprzez bieżącą współpraca z działami wspierającymi DPD,
  • przyjmowanie i monitorowanie zgłoszeń związanych z utrzymaniem systemów  i aplikacji wykorzystywanych w sieci punktów DPD Pickup.
Wymagania

Nasze wymagania:

  • dobra znajomość obsługi komputera (pakiet Office),
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • gotowość do pracy zmianowej, rozpoczęcie pracy w godzinach 08:00-11:00,
  • samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji,
  • zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność,
  • swoboda w wysławianiu się, wyrażaniu myśli,
  • minimum średnie wykształcenie.
Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjny pakiet szkoleń,
  • pozytywną atmosferę pracy,
  • atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych,
  • możliwość dofinansowania karty Multisport,
  • platformę benefitową.
Tracker image