widget.job-description.alt

Inspektor ds. Bezpieczeństwa

Łódź
15 maja 2024
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • przydzielanie zadań oraz nadzór nad pracownikami ochrony fizycznej
  • kontrola wewnętrznych procedur w podległych obiektach spółki
  • dbałość o bezpieczeństwo pracowników, obiektów oraz przesyłek i składowych w łańcuchu dostaw
  • bieżąca opieka nad systemami bezpieczeństwa zainstalowanymi w obiektach
  • wsparcie i współpraca ze wszystkimi pionami spółki
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji i procedur z zakresu bezpieczeństwa
Wymagania

Nasze wymagania:

  • znajomość branży Security
  • bardzo dobra komunikatywność i uczciwość
  • umiejętność rozwiązywania zdarzeń związanych z kradzieżami przesyłek
  • gotowość do pracy w trybie zadaniowym
  • dobra organizacja czasu pracy
  • odpowiedzialność i szybkie przyswajanie zdobywanej wiedzy, aby z łatwością korzystać z dostępnych systemów oraz kontaktów

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjny pakiet szkoleń
  • pozytywną atmosferę pracy
  • atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych
  • możliwość dofinansowania karty Multisport
  • platformę benefitową
Tracker image