widget.job-description.alt

Młodszy Specjalista ds. Marketingu

Warszawa
10 maja 2024
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • moderacja komentarzy w Google Maps
  • udział w realizacji strategii komunikacji w mediach społecznościowych (Instagram, YouTube)
  • nadzorowanie i egzekwowanie prac agencji zewnętrznych (agencje: graficzna, copywriterska, mediowa)
  • monitorowanie działań firm konkurencyjnych i sporządzanie raportów
  • tworzenie prezentacji na potrzeby Działu Marketingu i Działu Sprzedaży
  • nadzór nad produkcją i dystrybucją materiałów brandingowych i promocyjnych
  • udział w projektach marketingowych firmy
  • pomoc w organizacji eventów, nagrań materiałów video, wyjazdów
  • wsparcie w tworzeniu komunikacji wewnętrznej dotyczącej działań marketingowych
  • zapewnienie płynnego obiegu faktur i innych dokumentów
  • wsparcie Działu Marketingu w codziennych zadaniach
Wymagania

Nasze wymagania:

  • samodzielność i zdolności organizacyjne
  • umiejętność pracy w zespole oraz koordynacji kilku projektów jednocześnie
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w tym Power Point)
  • minimum średnie wykształcenie
  • mile widziana znajomość programów graficznych
Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę (na zastępstwo)
  • prywatną opiekę medyczną
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjny pakiet szkoleń
  • pozytywną atmosferę pracy
  • atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych
  • możliwość dofinansowania karty Multisport
  • platformę benefitową
Tracker image