widget.job-description.alt

Specjalista ds. Celnych / Magazynier

Warszawa
09 maja 2024
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • przyjmowanie i wydawanie towaru,
  • kontrola stanów magazynowych,
  • utrzymywanie porządku w magazynie,
  • praca ze skanerem,
  • wprowadzanie danych do systemu,
  • sporządzanie dokumentacji magazynowej,
  • załadunek i rozładunek samochodów.

Wymagania

Nasze wymagania:

  • dokładność, skrupulatność, odpowiedzialność,
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra organizacja własnej pracy przy nastawieniu na cele i efektywne rozwiązywanie problemów,
  • umiejętność pracy wielozadaniowej, podzielności uwagi,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych,
  • uprawnienia na wózki widłowe,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy

To oferujemy:

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • możliwość wdrażania nowych pomysłów w ramach procedur działania firmy,
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia w stabilnej organizacji,
  • możliwość dalszego rozwoju w strukturach grupy kapitałowej,
  • prywatną opiekę medyczną.
Tracker image