widget.job-description.alt

Specjalista ds. Celnych

Warszawa
09 maja 2024
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • codzienna obsługa frachtu exportowego i importowego, weryfikacja dokumentów przewozowych i do odprawy celnej,
  • weryfikacja wagi i oznakowanie paczek,
  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego,
  • kontakt z klientami i oddziałami DPD Polska w zakresie przygotowania dokumentacji eksportowej,
  • współpraca z agencją celną,
  • sporządzanie raportów i statystyk towarów procesowanych przez agencję celną.
Wymagania

Nasze wymagania:

  • dobra organizacja pracy własnej przy nastawieniu na cele i efektywne rozwiązywanie problemów,
  • wysoka kultura i etyka osobista oraz umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy wielozadaniowej, podzielność uwagi,
  • punktualność, odpowiedzialność, dokładność,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych,
  • wykształcenie na poziomie minimum średnim,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego.
Oferujemy

To oferujemy:

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • możliwość wdrażania nowych pomysłów w ramach procedur działania firmy,
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia w stabilnej organizacji,
  • możliwość dalszego rozwoju w strukturach grupy kapitałowej,
  • prywatną opiekę medyczną.
Tracker image