widget.job-description.alt

Specjalista ds. Bezpośredniej Obsługi Klienta

Pietrzykowice (pow. wrocławski; gm. Kąty Wrocławskie)
07 maja 2024
Opis stanowiska

Do zadań będzie należeć:

  • telefoniczna, mailowa i bezpośrednia obsługa klienta w Recepcji w zakresie przyjmowania i wydawania przesyłek DPD Polska i Pickup,
  • informowanie Klientów zewnętrznych o zasadach nadawania i odbierania przesyłek w DPD Polska i Pickup
  • realizacja zadań administracyjnych,
  • bieżące wspieranie procesów operacyjnych w Oddziale.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • komunikatywności, otwartości i nastawienia na współpracę,
  • sprawnego posługiwania się komputerem - w szczególności pakiet MS Office,
  • dobrej organizacji,
  • umiejętności logicznego myślenia i wyciągania wniosków.
Oferujemy

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę (3/4 etatu),
  • współpracę ze stabilną firmą,
  • szkolenia wewnętrzne,
  • pozytywną atmosferę.
Tracker image