widget.job-description.alt

Koordynator Zespołu Organizacji Ruchu LNH

Stryków
23 kwietnia 2024
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • planowanie, organizacja i nadzór nad realizacją zadań w podległym Zespole,
  • współpraca z innymi działami struktury DPD Polska,
  • zarządzanie ruchem LNH na placu manewrowym,
  • komunikacja z Podwykonawcami i Kierowcami realizującymi usługi przewozowe,
  • reagowanie na zdarzenia występujące w trakcie procesu,
  • sporządzanie raportów dotyczących realizacji transportu.
Wymagania

Nasze wymagania:

  • dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel),
  • umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu i zadań,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność,
  • efektywność w realizacji powierzonych zadań,
  • dyspozycyjność (praca w systemie 3-zmianowym),
  • minimum średnie wykształcenie (preferowane wykształcenie wyższe z zakresu logistyki).
Oferujemy

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pozytywną atmosferę pracy w zgranym zespole,
  • atrakcyjny pakiet szkoleń,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych,
  • platformę benefitową (w tym kartę Multisport),
  • realną możliwość rozwoju (ponad 70% pracowników awansowało wewnętrznie).
Tracker image